Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Kuchenne urządzenie wielofunkcyjne - idealne rozwiązanie dla zapracowanych

Kuchenne urządzenie wielofunkcyjne - idealne rozwiązanie dla zapracowanych

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

Uniwersalny pomocnik kuchenny, z którym gotowanie jest łatwe, przyjemne i przede wszystkim szybkie? Wielofunkcyjne urządzenie do kuchni w pełni zasługuje na miano sprzętu kuchennego nowej generacji. Z nim wszystko jest proste.

Nie masz czasu na gotowanie? Już nie musisz mieć!

Urządzenie wielofunkcyjne do kuchni z pewnością pokochają wszystkie osoby, które lubią dobrze, smacznie i zdrowo zjeść, ale nie przepadają za długotrwałym pichceniem lub zwyczajnie nie mają na to czasu.

Z urządzeniem wielofunkcyjnym wszystko jest proste: wystarczy przygotować składniki na potrawę, włożyć je do urządzenia, zaprogramować i… poczekać.

Z pewnością nie jest tak, że wszystko robi się samo, ale to najważniejsze, czyli proces obróbki termicznej, nie wymaga stałej kontroli i obecności w kuchni. Można zająć się swoimi sprawami bez obaw o wykipienie lub przypalenie. Kiedy urządzenie zakończy pracę, poinformuje o tym sygnałem dźwiękowym.

Ułożenie menu jest dla ciebie problemem? To już przeszłość!

Cotygodniowe zakupy to gehenna, bo nigdy nie wiesz, co będzie potrzebne w najbliższym tygodniu? Wybierz ulubione potrawy z listy wbudowanych przepisów lub te, które masz chęć wypróbować. Sprawdź, jakie składniki będą potrzebne i kup je. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu oszczędzisz czas i pieniądze, bo do sklepowego koszyka nie trafią przypadkowe produkty.

Nie lubisz powtarzających się dań, chętnie eksperymentujesz i lubisz nowe smaki? Wbudowana lista przepisów jest aktualizowana przez sieć Wi-Fi.

Ile ich jest? Spokojnie, niemal przez rok można jeść codziennie coś innego. Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2506 PERFECT MIX2 ma dostęp do trzystu trzydziestu przepisów, a lista jest stale aktualizowana. Zanim wypróbujesz aktualnie dostępne, na pewno pojawią się nowe. 

Nie umiesz gotować i dlatego trwa to tak długo?

Umiejętność gotowania to nie tylko znajomość przepisów. To także sprytne zaplanowanie prac kuchennych, wiedza, co zrobić najpierw, a co później, żeby przyspieszyć cały proces.

Jeśli masz z tym problem to… nie masz problemu. Asystent wbudowany w wielofunkcyjne urządzenie kuchenne przeprowadzi cię krok po kroku przez cały proces przygotowania składników, aż do włożenia ich do urządzenia. Być może część z nich trzeba będzie włożyć wcześniej i np. podsmażyć. 

Porada: jeśli zależy ci na czasie, nie sprzątaj w trakcie gotowania. Najpierw przygotuj wszystkie składniki według porad asystenta. Dopiero gdy ostatecznie uruchomisz urządzenie i rozpocznie ono pieczenie lub gotowanie, zajmij się sprzątaniem. W ten sposób oszczędzasz czas, którego zawsze masz za mało.

Jakie funkcje ma urządzenie wielofunkcyjne do kuchni?

Wygląda jak garnek z dołączonym elektronicznym panelem, więc kojarzy się głównie z gotowaniem.

Rzeczywiście urządzenie wielofunkcyjne do kuchni ma funkcję gotowania, ale to zaledwie ułamek jego możliwości. Potrafi też dusić, piec, smażyć, podgrzewać, utrzymywać temperaturę, blanszować, gotować na parze, prażyć.

I to nadal nie wszystko, bo z pomocą urządzenia wielofunkcyjnego do kuchni można wyrobić ciasto, ubić białka na pianę, poszatkować warzywa na sałatkę, skruszyć lód, zblendować zupę. Urządzenie ma też funkcje mielenia, miksowania, ważenia i wiele innych.

Reasumując: funkcji jest tak dużo, że można śmiało powiedzieć, iż urządzenie będzie w stanie wyręczyć cię niemal we wszystkim.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk