miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Nowe Piekuty: Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym [foto]
foto: UG Nowe Piekuty

Nowe Piekuty: Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym [foto]

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Piekutach miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to od lat jest jednym z najważniejszych w kalendarzu szkolnym, mając ogromne znaczenie nie tylko dla najmłodszych, ale i dla ich rodziców.

Zanim uczniowie klas pierwszych mogli zostać oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej, zaprezentowali swoje zdobyte dotąd umiejętności. Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z entuzjazmem przystąpili do recytowania wierszy i odpowiadania na różne pytania. Po zakończonych prezentacjach zgromadzeni goście jednogłośnie potwierdzili doskonałe przygotowanie uczniów.

Jednym z kluczowych momentów uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Emocje osiągnęły zenit, gdy Marzena Olędzka, Dyrektor Szkoły, przeprowadziła akt pasowania. Po tej ceremonii uczniowie otrzymali akty pasowania na ucznia. Dokumenty wręczali: Marek Kaczyński, Wójt Gminy Nowe Piekuty, Wojciech Jabłoński, Przewodniczący Rady Rodziców oraz Marzena Olędzka, Dyrektor Szkoły.

Gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy im wielu sukcesów w dalszej edukacji oraz pasjonującej podróży w świat wiedzy.

foto: UG Nowe Piekuty

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk