Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Dzień Kobiet w Sokołach: muzyka, kosmetyka i słodkie poczęstunki!

Dzień Kobiet w Sokołach: muzyka, kosmetyka i słodkie poczęstunki!

stomadica wysokie mazowieckie

12 marca 2023 roku w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji „Dnia Kobiet”. Uczestnicy mogli skorzystać z bogatego programu przygotowanego przez organizatorów, którzy starali się, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Spotkanie rozpoczął Józef Zajkowski, wójt gminy Sokoły, który przywitał zgromadzonych i złożył paniom życzenia. Podkreślił także rolę kobiety w życiu rodzinnym i społecznym. Z kolei Małgorzata Grabowska, dyrektor CKB, życzyła panom pomyślności i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Jedną z największych atrakcji wieczoru był koncert muzyczny, który został przygotowany pod kierunkiem instruktora Piotra Ostrowskiego. Najmłodsi śpiewacy, Julia Dmuchowska i Bronisław Nowak, zaprezentowali piosenki "Ładne oczy masz" i "Dozwolone od lat 18". Chór Harmonica wykonał utwory, takie jak „Stand by me”, „Dopóki jesteś” (solo: Jan Mokrzewski) oraz „Falling in love” z Piotrem Ostrowskim w roli Elvisa Presleya. Publiczność bardzo żywiołowo przyjęła wszystkich wykonawców.

Józef Zajkowski, wójt gminy Sokoły, docenił talent i zaangażowanie artystów, wręczając zespołowi grawerton w podziękowaniu za uświetnienie Noworocznej Gali Agrobiznesu w Warszawie.

Ciekawym punktem programu były również warsztaty kosmetologiczne, prowadzone przez panią Monikę Malinowską, która opowiadała o prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dodatkowo, na spotkaniu została zorganizowana wystawa prac wielkanocnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Kolektyw” w Starych Raciborach.

CKB w Sokołach: - Składamy serdeczne podziękowanie paniom z Sokolskiego Klubu Seniora, Koła Gospodyń Wiejskich „Narwiański Babiniec” w Waniewie oraz dzieciom uczęszczającym na zajęcia za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla naszych gości. Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń i pozostanie na długo w pamięci. Dziękujemy za przybycie!

foto: CKB, info na podst. sokoly.pl

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk