miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Szepietowo: Chcesz pomóc? Oddaj pluszaka w Gminnym Ośrodku Kultury

Szepietowo: Chcesz pomóc? Oddaj pluszaka w Gminnym Ośrodku Kultury

ZPiT Podlasie Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie we współpracy z Fundacją Naszpikowani i Ośrodkiem Mój kolorowy Autentyzm zainicjowali akcję charytatywną, której celem jest zbiórka pluszaków. Mieszkańcy mogą dostarczyć zabawki zarówno nowe, jak i używane do najbliższego poniedziałku, 25 września.

Akcja ma na celu wsparcie dzieci i dorosłych z zaburzeniami rozwojowymi, w tym osób ze spektrum autyzmu.

Jak wziąć udział w akcji? Wybierz pluszaka, którego chcesz przekazać. Mogą to być różne rodzaje pluszaków: miś, króliczek, kotek, piesek lub inna zabawka. Następnie dostarcz pluszaka do Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie.  Pluszaki można dostarczać  do 25 września, włącznie, w godzinach od 8:00 do 19:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie. 

Podarowanie pluszaka to więcej niż tylko przekazanie zabawki. To gest solidarności i wsparcia dla osób, które zmagają się z różnymi trudnościami życiowymi. Akcja charytatywna jest też sposobem na zaangażowanie lokalnej społeczności w działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej szczytnej inicjatywie.

plakat akcja zbieramy pluszaki Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie kopia

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk