ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Szepietowo: Lexus pędził 106 km/h. Kosztowna jazda mieszkańca powiatu
foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Szepietowo: Lexus pędził 106 km/h. Kosztowna jazda mieszkańca powiatu

stomadica wysokie mazowieckie

Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który w jednej z miejscowości w gminie Szepietowo jechał z prędkością 106 kilometrów na godzinę. Tym samym 69-latek przekroczył prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec naszego powiatu został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 13 punktów.

Jak informuje oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: - Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki każdego dnia sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy po drogach. Wczoraj po południu mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę lexusa, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec powiatu w jednej z miejscowości na terenie gminy Szepietowo jechał z prędkością 106 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Kierowcy w twojej okolicy przekraczają prędkość? Zgłoś to za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk