16/04/2021 10:28

Tropem Wilczym 2021. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem [trasa]

zdjęcie archiwalne zdjęcie archiwalne foto: Ania Olędzka

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że ruszyła rejestracja do IX edycji „TROPEM WILCZYM. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W tym roku organizatorzy przewidzieli 180 miejsc startowych.

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem http://mok.wysokiemazowieckie.pl/ do wyczerpania limitu miejsc startowych. O zarejestrowaniu zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału w biegu jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i jego postanowień.

MIASTO BIEGNIE570

Trasa ma długość 1963 m i stanowi pętlę. Możesz wybrać dystans złożony z 1, 2 lub 5 okrążeń.

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny – nie ponosisz żadnych kosztów związanych z udziałem w zawodach. Jeżeli jesteś spoza naszego miasta, pamiętaj – nie zwracamy kosztów dojazdu i pobytu.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę.

Po biegu przewidujemy posiłek regeneracyjny.

Trasa biegu:

START z ulicy Ludowej, w pobliżu pomnika mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara” i jego żołnierzy, naprzeciw Miejskiego Ośrodka Kultury; następnie ulicą Armii Krajowej, przez Plac Odrodzenia do ulicy Długiej (skręt w prawo), prosto (przez skrzyżowanie z ulicą Jagiellońską) do Rynku Piłsudskiego (od razu w prawo przed Pomnikiem Niepodległości - Polskiej Organizacji Wojskowej) i ulicą Mystkowską (z przecięciem ulicy Ludowej) przez Rondo im. Prezydenta Kaczyńskiego w ulicę Szpitalną, następnie ulicą Sienkiewicza i prosto aleją przez Park im. Kiełczewskich do ulicy Mickiewicza - w prawo, przed Pomnikiem Armii Krajowej, do ulicy Ludowej, skręt w lewo, do Miejskiego Ośrodka Kultury - META.

Biuro zawodów:

  • Biuro biegu będzie uruchomione w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 w dniu zawodów od godz. 730 do zakończenia zawodów.
  • Przed zawodami biuro mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury – czynne w godzinach 8:00-16:00, a 14 maja w godz. 8:00-20:00.

Pliki do pobrania:

-> FORMULARZ REJESTRACYJNY <-

 

trasabiegu2021tw