wtorek, 08 czerwiec 2021 16:49

Wysokie Mazowieckie. Chciał wynieść ze sklepu wódkę, czekoladki, mięso, proszek. Grozi mu 5 lat

Wysokie Mazowieckie. Chciał wynieść ze sklepu wódkę, czekoladki, mięso, proszek. Grozi mu 5 lat foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, przyłapanego przez ochronę na kradzieży alkoholu, artykułów spożywczych i chemicznych. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ponad 1000 złotych. 41-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który został przyłapany przez pracownika ochrony na kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Do zdarzenia doszło w drugiej połowie maja. Łupem 41-latka padły alkohole, artykuły spożywcze i chemiczne. Mężczyzna wpadł, kiedy próbował wynieść ze sklepu wódkę, likiery, czekoladki, mięso, proszek do prania, owoce i warzywa. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ponad 1000 złotych. 41-latek już usłyszał zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.