wsa935x100

zebrowski2

primator202108

openmed2015b

Pół tysiąca kibiców dopingowało Orlęta w meczu z Legią! 30 lat klubu [wideo/foto]

Pół tysiąca kibiców dopingowało Orlęta w meczu z Legią! 30 lat klubu [wideo/foto]

Meczem z Legią II Warszawa zakończyły się uroczyste obchody 30-lecia Klubu Sportowego Orlęta Czyżew. Na trybunach Stadionu Miejskiego w Czyżewie pojawiło się ponad pół tysiąca kibiców.

Niedzielne (17.07.2022r.) obchody 30-lecia Klubu Sportowego Orlęta Czyżew zaczęły się od rozgrywek dziecięcych. Na gości czekały dodatkowo dmuchańce, animacje i treningi teqball z Czyżew Teq Club.

Jak informują Orlęta Czyżew: - Zanim mecz się rozpoczął, Mariusz Laskowski - prezes naszego klubu przywitał gości. Następnie głos zabrali Anna Bogucka - Burmistrz Urząd Miejski w Czyżewie oraz Sławomir Kopczewski - Prezes Podlaski ZPN. Klub otrzymał od wyjątkowych gości pamiątkowe dyplomy oraz tablice. Wieloletni Prezes Jerzy Pakieła opowiedział o tym jak w roku 1992 roku powstały Orlęta W przerwie spotkania Zarząd Klubu odznaczył medalami zasłużonych dla klubu zawodników. Co do samego meczu nie ma co ukrywać, zawodnicy Legii zdominowali nas pod każdym względem, o czym świadczy też wynik 0 do 6. Nasi zawodnicy oraz kibice, których zliczono ponad 500, z pewnością zapamiętają ten mecz na długo.
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim gościom, działaczom, sponsorom oraz kibicom za uświetnienie tego wydarzenia, a szczególne podziękowania kierujemy w stronę Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa - pełna kultura, szacunek do przeciwnika, klasa - wzór dla innych drużyn.

foto: Patryk Wojtczuk

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk