hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Klub
foto: UG Klukowo

Klub "Senior+" w Wyszonkach Kościelnych zyskuje dostępność dla osób z niepełnosprawnościami [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Prace nad dostosowaniem wejścia do Klub "Senior+" w Wyszonkach Kościelnych dla wózków inwalidzkich już się rozpoczęły, a dofinansowanie pochodzi z projektu "Dostępny samorząd - granty".

W ramach dążenia do poprawy dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, przed siedzibą Klubu "Senior+" w Wyszonkach Kościelnych rozpoczęły się prace nad dostosowaniem wejścia do obiektu dla osób poruszających się na wózkach. Jest to ważny krok w kierunku zwiększenia integracji społecznej oraz umożliwienia korzystania z oferty Klubu przez jak największą liczbę osób.

Prace związane z wykonaniem podjazdu oraz utwardzeniem wjazdu na plac zostały zlecone firmie Zakład Budowlany Stanisław Mączyński z Wysokiego Mazowieckiego. Dzięki podjazdowi klub będzie bardziej przyjazny i dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby uczestników zajęć i spotkań organizowanych przez Klub "Senior+".

Dofinansowanie na realizację przedsięwzięcia Gmina Klukowo uzyskała w ramach projekty "Dostępny samorząd - granty" prowadzonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt ten ma na celu wspieranie lokalnych samorządów w działaniach na rzecz zwiększenia dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki uzyskanemu wsparciu Klub "Senior+" w Wyszonkach Kościelnych będzie mógł jeszcze lepiej służyć swoim członkom oraz przyczynić się do poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami w regionie.

336740240 567752272085667 5348671016650179627 n kopia

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk