Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Kulesze Kościelne. Bezpańska suczka z czworgiem szczeniąt szuka domu [foto]
foto: UG Kulesze Kościelne

Kulesze Kościelne. Bezpańska suczka z czworgiem szczeniąt szuka domu [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W miejscowości Nowe Wykno, położonej w gminie Kulesze Kościelne, pewna czworonożna rodzina wzbudza zaniepokojenie mieszkańców. Suczka wraz z czworgiem swoich szczeniąt błąka się po okolicy, a ich los zwraca uwagę coraz większej liczby osób. Właściciel pozostaje nieznany, dlatego lokalne władze zwracają się do mieszkańców regionu: czy znajdzie się ktoś, kto przygarnie bezdomną suczkę z maluchami?

Suczka oraz jej szczenięta zostały zauważone w obrębie zabudowań gospodarskich. Nie jest znany właściciel czworonogów, a ich obecna sytuacja stawia pod znakiem zapytania ich przyszłość.

W związku z tym, lokalne władze zwracają się z prośbą do mieszkańców: "Poszukujemy właściciela lub osób zainteresowanych adopcją"? Jeśli nie uda się odnaleźć prawowitego właściciela zwierząt, być może jest ktoś, kto chciałby zapewnić suczce wraz z maluchami nowy, kochający dom.

Osoby zainteresowane adopcją lub posiadające informacje o właścicielu proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Kulesze Kościelne. W urzędzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat sytuacji, a także dowiedzieć się, jak pomóc bezdomnej suczce i jej szczeniętom.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk