Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Najmocniejszy Massey Ferguson zaprezentowany w Sokołach: MF Experience Tour 2024 [wideo/foto]

Najmocniejszy Massey Ferguson zaprezentowany w Sokołach: MF Experience Tour 2024 [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Dzisiaj, 14 maja 2024 roku tereny Centrum Wystawienniczo-Targowe w Sokołach stały się areną Massey Ferguson Experience Tour 2024. Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania najnowszych i najmocniejszych maszyn marki Massey Ferguson. Wśród nich wyróżniał się 425-konny ciągnik MF 9S, który po raz pierwszy został zaprezentowany w Polsce.

Podczas MF Experience Tour, uczestnicy mają okazję nie tylko obejrzeć, ale również przetestować najnowsze maszyny rolnicze. Tomasz Stypułkowski, właściciel firmy Roltoma, lokalnego dealera Massey Ferguson, podkreślał znaczenie tego wydarzenia dla lokalnych rolników i firm z branży rolniczej. „Dziś mamy takie wyjątkowe wydarzenie. W tym tygodniu trwa u nas, tutaj na placu targowym w Sokołach, wydarzenie o nazwie MF Experience Tour. Klienci, w tym rolnicy, czy też firmy z branży mogą przetestować maszyny takie jak ciągniki, kombajny czy ładowarki teleskopowe” - powiedział Stypułkowski.

Marek Pawlak z Massey Ferguson Polska zwrócił uwagę na przedpremierowy pokaz najmocniejszego ciągnika w historii marki. „To jest przedpremiera naszego najnowszego ciągnika, MF 9S, o mocy 425 koni mechanicznych. Już mamy wiele zamówień na ten model, mimo że niektórzy klienci widzą go po raz pierwszy” - mówił Pawlak. Podkreślił także, że idea tego typu imprez różni się od tradycyjnych targów, gdzie maszyny są jedynie oglądane. Tutaj uczestnicy mogą osobiście przetestować sprzęt, co dodaje wartości całemu doświadczeniu.

Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z firmą Roltoma, dealerem marki Massey Ferguson w regionie. Artur Kabza z Massey Ferguson Polska zaznaczył, że Podlasie jest dla firmy Massey Ferguson bardzo ważnym regionem ze względu na duży potencjał rolniczy. „Dealer Roltoma bardzo dynamicznie się rozwija i chcemy go w tym wspierać, dlatego pokazujemy tutaj najmocniejszy ciągnik w naszej ofercie” - powiedział Kabza.

foto/wideo: Marta Śliwińska

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk