Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Szepietowski kulturysta będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach świata!

Szepietowski kulturysta będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach świata!

stomadica wysokie mazowieckie

Krystian Płoński, 24-letni utalentowany kulturysta z Szepietowa, kontynuuje swoją imponującą karierę sportową, osiągając kolejne sukcesy. Płoński zajął pierwsze i drugie miejsce w kategorii Men's Physique podczas Zawodów Sylwetkowych w Siedlcach, co zaowocowało powołaniem na zawody Mr. Universe w Belgii. W miniony weekend odniósł kolejne triumfy, zdobywając dwa drugie miejsca na międzynarodowych zawodach federacji kulturystyki i fitness NABBA w Warszawie, co zagwarantowało mu miejsce w reprezentacji Polski na nadchodzących mistrzostwach świata w Austrii.

Krystian Płoński nie kryje entuzjazmu z osiągniętych wyników. "Przychodzę znów z sukcesami! Kolejny rok i kolejne starty, nie zwalniam tempa!" – mówił kulturysta, podkreślając, że jego forma jest na najwyższym poziomie, a osiągnięcia motywują go do dalszej pracy i wyzwań. "Na tych osiągnięciach się nie zatrzymuję, tylko idę po więcej. Mierzcie wysoko i spełniajcie marzenia!"

Sportowiec wyraził również wdzięczność wszystkim, którzy go wspierają: "Dziękuję za wsparcie wszystkim, a szczególnie firmie Pol-Krusz za wsparcie finansowe" - powiedział Płoński.

foto: prywatne archiwum Krystiana Płońskiego

 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk